מטבח בשילוב קוריאן בבית האח הגדול

בוריסטון היא החברה המובילה בישראל לעיצוב בקוריאן ונבחרה ליצור את חדר הרחצה ופריטי ריהוט בבית האח הגדול.

עונה 2014 קיבלה מבית בוריסטון מטבח מעוד מיוחד המשלב שני איים SIDE BY SIDE שנתנו לדיירים לנוע חופשי מסביב לכל הפונקציות במטבח. שני איים כמו שני חתיכות ג'לי נפלו להם בחלל המטבח של בית האח הגדול.

המעצב בחר להשתמש בצבעים פסטלים עדינים וביחד עטפנו את כל הארונות בקוריאן. משטחי עבודה בגוון לבן חם המשלב כיורי קוריאן אינטגרלים, הכל קו מתמשך וללא חיבורים נראים, חזיתות ומגירות גם כן מקוריאן. איי אחד גוון לימון ואיי שני גוון מנטה. אזור מורכב נוסף בבית האח היה בניית קליפה חיצונית של חדר של האח הגדול שגובהו כ 8 מטרים.

כל קליפה בנויה משכבות שכבות כאילו הן מתפרקות בחלל, וכל שיכבה קיבלה עטיפת קוריאן משלה. פרויקט מורכב זה לא יכולנו לייצר שוב ללא גישה מוחלטת לטכנולוגיה ממוחשבת שישנה במפעלי בוריסטון. במטבח כל כיפןף נעשה באופן מדוייק ע"י בניית תבניות וכיפוף בחום, כל מגירה תוכננה כך שלא תפריע לשכנה שלה, המטבח הזה לא רק יפה הוא גם מאוד פונקציאונלי שכל חלל מגורים לא היה מתבייש בו.

בקליפה של חדר האח חוץ מטכנולוגית כיפוף, שילבנו טכנולוגית סובלימציה בקוריאן, מאין הדפסה על המשטח, ממש כמו קעקוע עם תרצו. גוונים מאוד מדוייקים אשר נתפסים על גבי משטח ושומרים על צבעם לאורך שנים.

צלם: עמית גרון
מעצב: מיכאל ששון

קבל אחריות ל-5 שנים! לייעוץ ללא עלות