היתרונות של קוריאן

קוריאן מציע מגוון יתרונות שמאפשרים גם עיצוב חופשי ומרשים, וגם עמידות לאורך שנים עם תחזוקה פשוטה. בין היתרונות הבולטים של קוריאן ניתן למצוא:

1. חזק

מאז שפותח בשנת 1967 על ידי חברת DuPont,  הוכיח קוריאן שהוא חומר עמיד אך יעיל לשימוש. משטחי קוריאן לא נסדקים או נשברים, ושומרים על המראה שלהם גם לאחר שנים ארוכות.

המשטחים עמידים בפני רוב הפגיעות, החיתוכים והשריטות גם תחת עבודה מקסימלית במקומות עמוסים. את החומר בדקו גם מבחינה תרמית, מכנית, חשמלית ועוד. ניתן למצוא מידע רב נוסף על התכונות של החומר באתר העולמי של חברת DuPont.

2. בריא

קוריאן הוא חומר בלתי חדיר לנוזלים או אוויר. הוא מוצק לחלוטין לכל הרוחב שלו או בחיבורים בין המשטחים השונים. בזכות התכונות הללו, קוריאן הוא משטח היגייני לחלוטין שלא מאפשר היווצרות של פטריות או בקטריות כלל.

בוריסטון ביצעה פרויקטים רבים במקומות רגישים במיוחד מבחינת שמירה על בריאות כמו מטבחים מוסדיים ובתי חולים, כאשר דרישת הלקוחות הייתה למשטח היגייני לחלוטין.

3. ניתן לתיקון

שריטה? כתם? אין מה לחשוש. משטחי קוריאן ניתנים לתיקון בכל רגע נתון. בעזרת חומרי ניקוי יעודיים וכרית קרצוף ניתן להסיר כתמים רבים ולהחזיר את המשטח למראה המקורי, ללא כל סימן.

גם לאחר שנים ארוכות של שימוש ניתן לרענן את המראה בצורה פשוטה למדי. מכונות שיוף מיוחדות שניתן להפעיל בכל מקום, מאפשרות לבצע עבודת רענון ללא כל צורך בפירוק או הרכבה של המשטח.

תוך מספר שעות ניתן להחזיר את המראה המקורי למשטח הקוריאן. אנחנו מספקים מגוון שירותי אחזקה ללקוחות, המותאמים על פי אופי השימוש במשטח.

4. לא רעיל

קוריאן הוא חומר לא רעיל, ואינו פולט גזים מסוכנים במצב רגיל. גם כאשר הוא נשרף הוא פולט בעיקר פחמן דו-חמצני עשן קל שלא מכיל גזים רעילים.

בשל התכונות הללו ניתן למצוא משטחי קוריאן במקומות ציבוריים ברחבי העולם שדורשים רמה גבוהה של עמידות באש.
בין היתר ניתן למצוא אותו במשטחי צ'ק אין של שדות תעופה, קירות ואזורי עבודה בבתי חולים, ואזורים ציבוריים בבתי מלון.

5. מוצק לחלוטין

הצבע והדוגמא של משטח קוריאן מוטבעת לכל הרוחב של החומר ולא יכולה לדהות, גם לאחר שימוש ממושך. מכיוון שהוא משטח אחיד ללא שימוש בשכבות שונות, אין חשש מפני סדקים או התקלפות לאורך השנים.

6. חיבור בלתי נראה

משטחי קוריאן ניתנים להדבקה בצורה בלתי נראית, כך שניתן ליצור כמעט כל צורה וגודל של משטח, במגבלות הדימיון שלכם בלבד.

עיצבנו פרויקטים רבים שכללו שילוב בין צורות שונות של משטחי עבודה מסוגים שונים. תוכלו להתחיל להפעיל את הדימיון שלכם בעזרת גלריית הפרויקטים שלנו.

7. ניתן לעיצוב

התכונות היחודיות של קוריאן מאפשרות לעצב אותו בקלות לאחר תהליך חימום. לכן בניגוד לחומרים אחרים, ניתן לעצב אותו כמעט כל עיצוב אפשרי.

בעזרת תהליך נוסף ניתן גם להטביע צורות ודוגמאות היוצרות מראה מיוחד. אנחנו מתמחים גם בעיצוב קוריאן בוואקום, תהליך בלעדי בארץ, שיכול לייצר משטחים כמו כיורים מתוך משטח אחר.

8. שקוף

משטחי קוריאן בצבעים בהירים או משטחים דקים במיוחד, יכולים להיות בעלי שקיפות גבוהה. בעזרת השקיפות ניתן לייצר מנורות או אפקטים של תאורה על גבי קירות. סדרת הצבעים Illumination כוללת שישה צבעים שמציעים שקיפות מקסימלית.

9. עיבוד נוח

מבחינת אפשרויות העיבוד שלו, קוריאן דומה מאוד בתכונותיו לעץ. חלק מתהליכי העיצוב נעשה אף על ידי כלים שיועדו לעץ במקור.

פרט מעניין הוא שחלק גדול מהמעצבים של משטחי קוריאן ברחבי העולם התחילו את דרכם המקצועית בתור נגרים מומחים.

10. צבעוני

פלטת הצבעים של קוריאן היא כמעט אינסופית. אתם יכולים לבחור צבע אחיד או נייטרלי, או לשלב בין מגון צבעים ליצירת הרמוניה משולמת.

ניתן לשלב משטחי קוריאן ביחד עם חומרים אחרים כמו עץ, מתכת, אבן ועוד.

11. ידידותי לסביבה

קוריאן מיוצר תחת הסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם, תוך שימוש באנרגיה מינימלית.

השימוש בחומרי גלם ודבקים מיוחדים מבטיח כי המשטחים הסופיים עומדים בתקן הבינלאומי GreenGuard Indoor AirQuality Certified שמבטיח שהמשטחים בטוחים לשימוש.

Comments are closed.

קבל אחריות ל-5 שנים! לייעוץ ללא עלות